O fotografowaniu

Fotografuję „od zawsze”. Lubię powtarzać, że najlepszy aparat to ten co mam akurat do dyspozycji. Zależnie od sytuacji i kontekstu używam sprzętu typu idiotenkamera, poprzez kamery otworkowe, średnioformatowe aparaty mieszkowe z międzywojnia po Pentacona Six TL i lustrzanki cyfrowe Canon EOS. Na świat patrzę „przez obiektyw” – szczególną uwagę poświęcając przestrzeni między dokumentacją, interpretacją a kreacją.
Byłem fotoreporterem w agencji eastnews.pl – dziś nadal fotografuję wydarzenia kulturalne, polityczne, społeczne i inne warte uwiecznienia. Realizuję szyte na miarę sesje studyjne, fotografuję modę, robię zdjęcia na potrzeby stron webowych oraz dla korporacji – robię fotografie wizerunkowe na potrzeby PR i CSR. Odpowiadając na potrzeby klientów czerpię z różnych tradycji i estetyk fotografii. Doświadczenie w fotografii produktowej zdobywałem tworząc podręczniki użytkownika dla modemów i dekoderów TV sprzedawanych przez ORANGE Polska.
Publikowałem w czasopismach branżowych i prasie codziennej, w kraju i za granicą, zdobywałem nagrody w konkursach, uczestniczyłem w wystawach, m.in. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Mam dossier w “International Contemporary Artists” art book vol.XII.
Ponadto jestem certyfikowanym testerem oprogramowania ISTQB i ekspertem w dziedzinie Human Computer Interaction i User Experience. Tłumaczę i adaptuję do polskich warunków GUI aplikacji i urządzeń klienckich.

Kontakt przez link tradycyjnym e-mailem bądź telefonicznie pod numerem 607 334 195

Dodaj komentarz